Війна з деревами триває…

"Єлізаветі" закон не писаний?

Доки у нас можна проводити обрізку дерев? Максимум – до 15 квітня.

А взагалі, чисто по-людськи (зважаючи на зміни клімату й непередбачувані біологічні процеси) – "на початку весни до розпускання бруньок". 

Ці ж бідні топольки (біля магазину "Семенівський" на Кущівці) вже зазеленіли радісно, вкрилися зеленим листям. 

І тут – на тобі – "Єлізавета" їм поспилювала усі гілки. Ну, як же так?!

Якщо не встигли ви виконати роботи до кінця сезону, то вже б дочекалися наступного. Навіщо ж по живому різати? 

Ми, значить, даремно розробляли Кропивницькі правила обрізки дерев, до літери все прилизували у тих правилах. А тут – НАТЕ ВАМ: фірма "Єлізавета" чхати хотіла і на правила, і на міськвиконком, а на дерева тим більше. Це ті ж самі "фахівці", які минулої весни поглумилися над деревами у парку Перемоги. І така поведінка не заважає цим дроворубам з бензопилками вигравати тендер за тендером у міської ради на роботу з зеленими насадженнями…

"Чому?" – спитаєте ви мене."Мають дах", – відповім вам я.

Надія Паливода

Біс в «Ребро» таки влучив?

Сьогодні зранку невідомі особи обрізали до стовпа тополю біля кафе "Ребро". Небайдужий громадянин (на жаль, не знаю імені) зателефонував у поліцію. У поліції завели справу за номером 20150. Для підтримки написала заяву у спецінспекцію.

Протягом трьох років біля цього кафе ведеться боротьба з деревами. За цей час біля закладу знищили п'ять дерев. Просверлювали і підливали отруту. Заміняють соснами. Стан сосен на фото.

За фактом пошкодження дерева складено протокол відносно власника кафе. Протокол направлено на розгляд адміністративної комісії.

Ольга Рєзіна

Біля джерела зелень не потрібна?

Кілька днів тому дерева та кущі тут ще росли, хто і з якою метою знищив зелені насадження? До речі, на місці будинку, який досить швидко збудували неподалік також росли дерева та кущі...

Одні палять, інші пиляють, відповідальність ніхто не несе... А страждаємо всі ми... Очевидно, знищення відбувалося без дозволу на знесення.

Це місце знаходиться у районі вул. Полтавська, як спускатися до джерела Святого Даніїла, 50 м від спортивного залу Енерджи та 100 м від заправки БРСМ-Нафта.

Віталій Приходько


Надрукувати   E-mail