Вбили за українську мову. Суд безсилий

5 грудня 2019 року в Україні, в місті Бахмут два студенти педагогічного училища – Микола Барабаш і Олександр Баришок вбили за українську мову Артема Мирошниченка. За майже п’ять років суд все ще не виніс рішення по цій справі! Судові засідання весь час відкладають та переносять!

На першому судовому засіданні 16-річний студент педагогічного училища України, вимагав перекладача, бо він "не розуміє української мови"! Адвокат цього покидька також заявила на суді, що розмовлятиме російською. І суддя і прокурор не мали нічого проти. Вбивцю відпустили під домашній арешт.

Потім Микола Барабаш і Олександр Баришок, а також їхній адвокат регулярно не з'являлись на засідання суду. А зараз відмовляються брати участь в засіданнях суду онлайн та вимагають проведення суду в місті Слов'янськ.

Два останні роки брат вбитого Сергій Мірошниченко захищає Україну на фронті, а суд України замість того, щоб винести вирок і покарати вбивць, затягує справу і дозволяє ворогам України спокійно жити в тилу!

Сергій звернувся у ФБ до громадськості: «Друзі, побратими, посестри, два роки майже не писав про це, бо люди знають, чим я був зайнятий останні два роки, але прошу всіх, хто може знову згадати про цю справу, бо вона вже триває понад чотири роки й за останні два роки, коли я про це не згадував, вона не просунулась ні на скільки. Я вже встиг стати ветераном війни. А наша судова система демонструє бездіяльність. Адвокати так само ігнорують засідання та не з'являються на онлайн засіданн. Цікавіше те, що вбивці вимагають засідань у Слов'янському міському суді, хоча попередні роки ігнорували фізичну присутність у ньому та надавали всі пояснення в онлайні, але зараз вони хочуть приїхати в Слов'янськ і проводити засідання там. Враховуючи те, що всі судді та адвокати знаходяться поза межами цього міста, як ви розумієте через загрози обстрілів, вбивці поводяться зухвало і зверхньо, відчуваючи, що правосуддя глухе і сліпе».

Марина Зеленюк


Надрукувати   E-mail