Відстоюємо своє повсюди!

Ми вже майже п’ять років живемо в США. Наші діти ходять у звичайну американську школу. Вони також мають різні додаткові уроки, спорт і музика. Наш син Любчик грає на саксофоні.

На уроці музики, минулого тижня їм роздали ноти, щоб готуватися до весняного концерту. Коли Любчик отримав ноти і побачив напис: «Hopak russian folk dance», він підійшов до вчителя і сказав, що гопак аж ніяк не російський танець, а український.

Щоб ви розуміли, в Америці ви не можете просто роздрукувати ноти або десь їх взяти. На використання будь чогось, не вашого, ви маєте отримати дозвіл. Що стосується нот, є компанії, які мають дозволи на розповсюдження. Так ось, після того, що наш син сказав вчителю, той написав у компанію, яка постачає ноти для школи, що Hopak це український танець, у нас є учень з України і він нам розповів історію про гопак.

Що відповіли у компанії? Ми приносимо свої вибачення, ми вилучаємо всі надіслані ноти, де написано що це російський танець. І найближчим часом буде розіслано всім нашим користувачам ноти з правильною назвою. Для тих хто не знає, гопак це український танець Запорізьких козаків. Відстоюємо своє повсюди!

Наталя Будаш


Надрукувати   E-mail