Виконавиця українського «Шуму» роздратувала росіян

Українська пісня «Шум» – українською мовою! – гурту Go_A, яка стала п’ятою на Євробаченні, посіла перше місце у світовому рейтингу Spotify. Палкий привіт тим, хто каже, що україномовні пісні начебто не формат, немає що слухати і різну дурню в такому ж дусі.

Хто каже ніби немає що слухати українською – просто не цікавиться й не знає. Ну, або навмисне таке меле. Українських гуртів і виконавців багато, ще більше гарних, просто крутяцьких пісень. І вони кращі, якісніші і крутіші за все те російське і російськомовне, яке нав'язують нині молоді.

А пісенна композиція «Шум» не просто українська, це – осколочок нашого глибинного фольклору, веснянка, наспівана учасниками експедиції «Баба Єлька» старенькою бабусею Настею Павлівною Зеленько із села Розумівки Олександрівського району.

Вокалістка української групи GO_A Катерина Павленко викликала бурю ненависті російських користувачів соцмереж. На питання чи не збирається їх колектив провести гастролі в Росії, вона відповіла, що до Росії не поїде. Сказала, що хай краще росіяни їдуть до України, подивляться що у нас і як– але тільки не на танках.

Істерика у відповідь спалахнула така, що запалало небо. "Хто на танках? Ми на танках? Ти сумніваєшся, що росіяни сама мирна нація?! Та танками тебе! В кров і в м'ясо!"

Дуже мало треба, аби з цього народу здуло тоненкий шар культури і звідти полізло криваве ікласте рило. Що ж тоді варті розмови про їхню унікальну високу духовність?

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail