«Вільні люди» першими завітали до нас

У Кропивницькій філармонії відбувся концерт гурту «Беz обмежень».

«Найбільша цінність – воля!» Це слова із головної пісні «Вільні люди» нового однойменного альбому, який гурт презентував у нашому місті. У треку до пісні хлопці використали документальні кадри за участі героїв – наших сучасників, які прославляли та прославляють Україну в світі. Це В’ячеслав Чорновол, Андрій Шевченко, Володимир Кличко, Валерій Лобановський, Кузьма Скрябін, Святослав Вакарчук, Ліна Костенко, Сергій Бубка, Мустафа Джемілєв, Аміна Окуєва, Сергій Кульчицький, Вадим Довгорук, Олександр Довженко, Квітка Цісик, Володимир Івасюк, Микола Амосов, Георгій Гонгадзе, Герої Небесної Сотні, та інші.

Фронтмен та продюсер гурту Сергій Танчинець зізнається, що було складно обмежитись і скласти перелік із 31-ї персони, бо Україна сильна та багата яскравими, талановитими та героїчними людьми.

– Це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди – не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й про особистостей, що мають внутрішню свободу і знають, як бути собою. Відеоробота лаконічна, але водночас глибока за емоціями та змістом. Згадуються події, що згуртували навколо себе людей і стали ключовими в історії нашої держави, – зазначив співак.

До альбому окрім «Вільних людей» увійшли ще сім різних за настроєм композицій. Частина з них вже отримала широку популярність, престижні відзнаки у шоу-індустрії країни та стали саундтреками кінострічок. Також є й абсолютно нові пісні. За жанром вони також різнопланові. Це драйвовий рок, ліричні балади, електронні танцювальні ритми тощо.

Серед бонус-композицій – «Зорі запалали», яку співали усі присутні у залі двічі, «Без неї ніяк», яка захопила присутніх ліричним вокалом лідера гурту.

Наприкінці концерту звучала нова пісня «Моя країна», виконання якої присутні у залі зустріли стоячи. Завершилося виконання гаслами «Слава Україні! Героям слава!»

Варто додати, що, презентуючи свій новий альбом, «Беz обмежень» відвідає 100 міст України, одним із перших став Кропивницький. Завершиться тур великим концертом на День Незалежності у Києві на стадіоні Олімпійський.

Ольга Кизименко


Надрукувати   E-mail