Волонтери надихали і черпали натхнення

На фоні тривожних днів мені рука не піднімається писати про щось радісне, хоча минулими вихідними наша команда обласної організації всеукраїнського громадськго об’єднання "Асоціація сприяння самоорганізації населення" провела унікальну для Кіровоградщини акцію – «Волонтерський крафт: виставка-ярмарок».

Ми організували майданчик для обміну досвідом для волонтерів із громад нашого регіону. Для волонтерів, які облаштували виробничі бази й виготовляють купу всього для наших військових: амуніцію, військові девайси, кікімори, сітки, одяг, тушкованки, каші, сухі набори, енергетичні батончики, вітамінні суміші, чаї, обереги і т.п.

Я маю вдома тепер величезні запаси їжі, яку не треба довго готувати, бо добряче затарилася на ярмарку. Але волонтери зізнаються, що для них це було і за відпочинок, і за нетворкінг, і за обмін досвідом. І це цінно для нашої команди, бо в цьому мета нашої Програми підтримки волонтерів Кіровоградщини, що втілюємо за підтримки National Endowment for Democracy!

А для мене особисто це ніби нагорода, бо я змогла бути корисною одразу для десяти громад нашого регіону і зробила свій внесок у розвиток волонтерського руху. Як фінансовий, так і фізичний, часовий та візійний, бо намагалася надихати людей, які тримають тил.

Якщо ви теж хочете бути корисними, прошу, трансформуйте свою злість, ненависть і помсту в донати не тільки для великих фондів. Поряд з вами може бути родина, яка за день виготовляє на власному подвір'ї понад пів сотні банок тушкованки, що одразу передає напряму нашим хлопцям. І ваша гривня їм теж важлива! Ви навіть не уявляєте скільки завзятих і самовідданих людей є навколо і вони роблять не менш вагому справу!

Світлана Дубина-Литвиненко


Надрукувати   E-mail