Вони йдуть у бій, аби захистити усіх, кого люблять

Минулого тижня кропивничани провели в останню путь земляка-героя Олександра Леконта.

–Трагедія в тому, що гинуть найкращі – ті, що йдуть у бій, аби захистити всіх, кого люблять від озвірілого окупанта, від нелюдів без честі й совісті, – наголосив під час панахиди за молодшим сержантом Олександром Леконтом єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Олександр таким і був: простим, щирим, товариським, сповненим планів на майбутнє. Єдиний син люблячих батьків, якому навіки залишиться 36 років. Мріяв створити власну родину, але не встиг.

Загинув воїн 5 жовтня в районі міста Соледар Донецької області, залишаючись вірним присязі, віддав життя за Україну.

Провести в останню путь героя і віддати йому шану прийшли рідні, друзі, земляки, побратими Олександра Леконта.

– Із Сашком ми товаришували зі школи, сиділи за однією партою. Окрім дружби, нас поєднувало спільне захоплення — мотоцикли. На його першому байку, старій “Панонії”, ми навіть якось потрапили в аварію, – розповідає кропивничанин Михайло Цішевський. – Наприкінці минулого року Олександр придбав новий мотоцикл, але так і не встиг на ньому проїхатися — пішов до ЗСУ. Він вважав свій вчинок єдино правильним. Як тільки видавалася можливість, завжди мені телефонував. На тих ділянках, де він воював, було по-справжньому гаряче, але скарг я від нього не чув. Про загибель друга дізнався від його нареченої.

Вічний спочинок Олександр Леконт знайшов у рідному Кропивницькому на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища. Слава Героям!


Надрукувати   E-mail