З’явилася нова обласна літературна премія?

Схоже, так. Літераторка Олена Надутенко опублікувала у ФБ її положення. Не зрозуміло тільки, це проєкт, чи вже остаточний варіант. Премію заснувала родина Лисенків і зветься вона обласною видавничою премією імені Віктора Лисенка.

Нагороджуватимуться нею літератори області за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, публіцистики, драматургії, краєзнавства, дитячої літератури та перекладу, Премія передбачає видання книг – переможців конкурсу, які не опубліковані раніше, на основі рішення конкурсної комісії, і присуджується автору один раз за життя, або посмертно (не пізніше трьох років після смерті автора).

Премія надається у вигляді виданих книг і вручається головою «Фонду родини Лисенків» щороку 3 червня, у день неародження Віктора Лисенка. Видання книг фінансується «Фондом родини Лисенків» у розмірі 50 000 грн.

Обов’язкова умова – верстки та друк в поліграфічному центрі «КОД». 13 примірників накладу передається бібліотекам України і 10 примірників залишається у Фонді. Конкурсна комісія формується засновниками Фонду родини Лисенків в кількості семи осіб. Склад комісії поки не оприлюднено.

Конкурсна комісія щороку в січні оголошує конкурс на висунення творів на здобуття премії і до 1 березня приймає матеріал у електронному вигляді.

Отож, бажаючі уже можуть надсилпти тексти.


Надрукувати   E-mail