Загинув родич нашого відомого режисера?

«УП» повідомила, що якраз на Великдень на Донеччині на Авдіївському напрямку загинув 44-річний доброволець "Госпітальєрів" Сергій Казнадій, Гера.

"Друже Гера, ти був людиною з неймовірною душею та добрим серцем. Сміливий духом. Гера завжди був опорою для свого екіпажу. Він загинув, працюючи на Авдіївському напрямку. Висловлюємо глибокі співчуття родині Сергія. Це невимовний біль для всього батальйону", – написали побратими полеглого.

У батальйоні розповіли, що Гера завжди був опорою для свого екіпажу

Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри. Сергій Казнадій жив у місті Балта на Одещині. Гера долучився до "Госпітальєрів" у 2022 році та відтоді врятував десятки поранених. 20 травня чоловіку мало виповнитися 45 років.

Загиблий майже повний тезка сина нашого відомого режисера Івана Казнадія – Сергія, який нині мешкає у Канаді. Чи родичі вони? Ось що відповів пан Сергій: «Моя двоюрідня сестра Ірина розповіла, що наш дід Василь вивозив сім’ю на Одещину під час Голодомору. І, мабуть, там були і його брати. Тому мій тезка й однофамілець із міста Балта Одеської області може бути моїм троюрідним племінником. Але ми, на жаль, із ним не зустрічалися».


Надрукувати   E-mail