Захаращена ділянка – продати на аукціоні?

У квітні весь світ відзначає Міжнародний день Матері-Землі. Цей день проголошений спеціальною резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 квітня 2009 року і проводиться як міжнародний захід з метою об’єднання людей планети у справі захисту довкілля, яке слід любити й оберігати.

На жаль, люди часто недбало ставляться до того багатства, яке дарує їм природа. Кілька тижнів спостерігаю, як на розі вулиць Преображенської і Карабінерної утворилося імпровізоване сміттєзвалище. Мешканці приватного сектору не дотримуються графіка, за яким централізовано збирають сміття, і виставляють пакети з непотребом у визначеному місці не лише по суботах до 11.00, а й у будь-який день. Сміття розмітає вітер, розтягують собаки. Тут шукають «корисний» непотріб (пластикові пляшки та інше) безхатченки. А то ще й дощ піде! Господарі будинку, під парканом якого це триває, тут не проживають. Тож цей двір вже кілька років – суцільний смітник. І нікому до цього немає справи.

За словами начальника спецінспекції виконавчого комітету міської ради м.Кропивницького Андрія Максюти, сміття забирають згідно із графіком. Не всі жителі дотримуються правил – виносити сміття в день вивозу. За парканом ділянка приватизована. І все, що за ним – не доступне міським службам.

А чи можна оштрафувати людину, яка багато років не бажає наводити лад на власній земельній ділянці у самому центрі міста? Якщо ж і це не допоможе, скасувати приватизацію і продати ділянку на аукціоні? Можливо, знайдуться господарі, які цінуватимуть своє майно, місто, землю?

Ольга Кизименко


Надрукувати   E-mail