Завершився перший етап гри «Мовні перегони»

«Мовні перегони» від ГО «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького». 5 березня. Кропивницький фаховий коледж харчування та торгівлі. Почну з кінця. Ми вже закінчили гру, озвучили суму збору на підтримку ЗСУ, лотерею традиційну провели, а до мене ще підходили працівники і студенти коледжу і клали в коробочку для збору гроші. Я дякувала і, без того гарний настрій, ставав ще кращим.

А тепер про гру… Це шоста гра проєкту «Мовні перегони», яку ми проводимо цього навчального року. Шоста і остання. Цей етап завершено гарною крапкою. По-перше, як і завжди, дякую керівництву коледжу торгівлі, які одразу згодилась на пропозицію «пограти», по-друге, дякую всім, хто активно долучився до організації – викладачам української мови і літератури, студентам.

Знову цікаво, знову не схоже на попередні ігри, знову повною мірою задіяні сучасні технології, знову повний зал. Знову сині і жовті, але… цього разу традиція перемоги синіх зруйнована. У нас нічия: 48:48. І це, насправді, дуже добре, що нічия, бо перемогли ми всі. І мова. І наш Кобзар, оскільки гра була присвячена 210-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Після гри ми дякували одне одному: за підготовку, за призи, за гру, за настрій. Нам дякували за ідею. Ми дякували за 9 620 гривень, зібраних на допомогу нашим бойовим медикам.

Як завжди, дякую моїм друзям-волонтерам: господині магазину «Шан Жан» Наталії Пушкарьовій, голові ГО «Баба Єлька» Інні Тельновій і господарю «Кнайпи Бамбетель» Дмитру Смельняку за цікаві креативні запитання для інтерактивної гри з глядачами і за класні призи.

Я сказала, що ми завершили? Так, завершили… перший етап. В квітні на нас всіх чекають ігри поміж коледжами. Ми готуємось. Запросимо вас обов’язково. Приходьте, ми чекаємо на вас в глядацькій залі. Команди чекають. І більше за всіх чекаємо я і моя незмінна помічниця -= Вікторієя Морозова.

Ірина Гуцалюк-Згривець


Надрукувати   E-mail