Журналіста-ветерана побив колишній поліцейський?

У день Святої Трійці поблизу Кропивницького у дачному кооперативі “Тимірязевський” серед білого дня двоє п’яних молодиків чіплялися до перехожих та вимагали грошей для “продовження свята”. На жаль, їхні вимагання закінчилися побиттям одного з перехожих. Ним виявився 73-літній пенсіонер, у минулому спортивний журналіст Василь Перевєрзєв.

На місце події виїхав наряд поліції, який склав протокол та викликав швидку медичну допомогу потерпілому. Судово-медична експертиза встановила забиття середньої тяжкості, а поліція відкрила кримінальне провадження. Дуже хочеться сподіватися, що справу доведуть до справедливого логічного завершення.

Викликає тривогу те, що нападники розгулюють на свободі. Чи не вдадуться вони знову до погроз та рукоприкладства? Тим більше, що одним з нападників, за словами свідків, виявився колишній працівник поліції, а нині співробітник охоронної фірми. До того ж кримінальне провадження чомусь відкрите проти невстановлених осіб, а слідчий, якому розподілили справу, зі слів потерпілого, виявився у відпустці…

Анатолій Авдєєв


Надрукувати   E-mail