Знову маски?

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Гебреісус закликав уряди в усьому світі посилити масковий режим, покращити вентиляцію в приміщеннях та вдосконалити протоколи лікування на тлі неприйнятно високої кількості смертей, передає Sky News.

У той час як багато урядів заможніших країн майже відмовилися від обмежень щодо коронавірусу після успішного впровадження вакцинування, Гебреісус наголосив, що пандемія «ще і близько не закінчилася». Він підкреслив, що підваріанти Omicron продовжують спричиняти нові хвилі інфікування, госпіталізацій і смертей у всьому світі.

«Я стурбований тим, що випадки інфікування та смертей від COVID-19 продовжують зростати, створюючи додатковий тиск на виснажені системи охорони здоров’я та медичних працівників», — сказав він.

Серед варіантів і підваріантів, які зараз відстежує ВООЗ, є BA.2.75 («Кентавр»), який вперше виявили в Індії у травні. Вчені кажуть, що цей варіант може швидко поширюватися та обійти імунітет від вакцин та попередньої інфекції.

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail