А ви знаєте, що Україну вже перейменували?

У Білорусі перейменували Україну. Ще 3 жовтня Білоруський державний телеканал „Столичне ТБ” позначив Україну як колишню Українську Радянську Соціялістичну Республіку. З трансляції телеканалу можна побачити, що місце зйомки сюжету про коронавірус в Україні було позначено червоною плашкою з написом „Колишня УРСР”.

Як повідомив Укрінформ, подібні зміни внесли також у назви Польщі та Литви. Кадр з Литви підписано як „Колишня радянська Литовська республіка”, а сюжет про Польщу позначений як знятий у „Колишній Польській Народній Республіці”. „Столичне ТБ” є одним з трьох національних телеканалів і веде мовлення на всю територію Білорусі.

А тим часом „Голос Америки” передав, що департамент скарбниці США запровадив 2 жовтня санкції проти восьми білоруських чиновників за їхню роль у „підриванні демократичних процесів, фальсифікації президентських виборів 9 серпня та жорстоких розгонах мирних демонстрантів”. Ці санкції ухвалено у координації із Канадою, Великою Британією, а також Европейським Союзом, який теж ввів санкції проти 40 білоруських посадовців. „Демократичні прагнення білоруського народу обирати собі провідників і мирно реалізовувати свої права зустріло насильство і пригноблення з боку білоруських чиновників – сказав Секретар скарбниці Стівен Мнучин. – США та наші міжнародні партнери об’єднані в бажанні змусити заплатити тих, хто роками підриває білоруську демократію”.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail