Анатолій Ларін: «Україна – це ми…» Хто це – «ми»? ОПЗЖ?

Думаю, багато хто помітив цю нахабну політичну рекламу депутата міської ради, адвоката Анатолія Ларіна. Помітив і обурився в душі. Хто це – «ми»? Адже усім відомо: Ларін балотувався до міської ради від Опозиційного блоку, і зараз відверто декларує свою причетність до «Опозиційної платформи – За життя».

У нас демократична країна і ніхто не може заборонити комусь належати до опозиційної сили. Ніхто й не забороняє. І навіть тоді, коли це опозиція не політична (просто конкурент іншій, правлячій політичній партії), а державна. ОПЗЖ відверто декларує свою проросійську позицію. Ця політична сила виросла на ній, спирається на неї і сподівається на свої перспективи виключно завдяки електорату, зорієнтованому на Росію. А ще люмпену, обдуреному солодкими обіцянками про мир будь-якою ціною, та геть уже сліпим і глухим, які сподіваються на благодіяння від Бойка-Рабіновича.

То це вони – «Україна» у розумінні Анатолія Ларіна? Та й до чого ця реклама: куди пан адвокат хоче балотуватися цього разу? У міську раду? На посаду міського голови? Але ж агітаційний період ще не настав, і Анатолій Ларін, як юрист, має це прекрасно розуміти. То до чого ж це блюзнірство?

Ось як коментує його волонтерка Тетяна Бородіна:

– Скажіть мені хто-небудь, на якому світі ми знаходимось ? Що взагалі у нас в країні відбувається??? Що твориться в нашому місті ??!! Бо я не можу зрозуміти того трешу, який накриває всіх нас...

Як можна пояснити, що оцей адвокат, який топив і топить за регіоналів, за ОПЗЖ, за ще різне всяке, що не бажає добра Україні і стоїть на боці інтересів її ворогів... так от, як він наважився виставити на свої борди ті слова, які ви зараз читаєте?!

Мало того, що він на сьомому році війни дозволяє собі закиди у бік патріотичних сил, які втримали і втримують країну над прірвою, куди її пхають отакі "ларіни", так ще й насмілився поставити цю хрінотінь навпроти бордів з фотографіями наших загиблих героїв, навпроти 3-го полку!!!

Чи ж це не знущання???

Я хочу почути відповідь, хоча б одну притомну відповідь (!!!) від нашого СБУ – ви не вбачаєте тут складу злочину? Чи, як завжди, скажете, що тут немає закликів, немає прямого втручання в справи нашої держави?! А як можна ще витлумачити цю маячню?!

Хочу сказати пихатому прилизаному власнику цих самовпевнених слів, сказаних в піку тим, хто віддав і віддає життя за нас із вами, за майбутнє України, за її Незалежність – ніколи "ви" не будете Україною! Не діждетесь! І не сподівайтесь!!!


Надрукувати   E-mail