Депутат довіряє готівці

Наш 101-ий округ у парламенті представляє Юрій Кузбіт, колишній керівник адвокатської фірми «Прецедент», власник ТОВ «ЮК «ЮМК». Цей адвокат із Іванофранківщини, який доти не був у політиці, переміг у мажоритарному окрузі на хвилі довіри до партії «Слуга народу», і нині перебуває у її фракції.

Депутат-адвокат не вражає сліпучими статками, однак, як не крути – мільйонер. Має квартиру у Києві – середнього розміру – майже 67 квадратів вартістю майже мільйон гривень, земельну ділянку у селі Пухівці Броварського району на 600 квадратів. Правда, коштує земля мізер (так вказано у декларації) – 6750 гривень. Навіть якби ця сума була у доларах, то однак, ділянка дешева.

Але доларам Юрій Михайлович, схоже, не довіряє. Як і вітчизняним банкам. Тримає гроші у гривнях і готівкою: вісім мільйонів гривень. Навіть у купюрах по тисячі займе чимало місця! Та хіба це проблема? Навряд чи хто з нас цим би переймався – аби вони були, ті мільйони гривень! У Приватбанку Юрій Михайлович тримає всього 350 гривень.

Не розмінюється Кузбит і на велику кількість машин – має одну, але фірмову – BMW. І досить нову – 2014 року випуску.

Але заробив депутат порівняно небагато: майже 162 тисячі за основним місцем роботи, і 75 тисяч у адвокатських фірмах. Варто все-таки більше довіряти банкам – готівку зберігати і незручно, і небезпечно…

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail