Добре мати маму-мільйонерку…

Народний депутат у 100-му окрузі Ігор Мурдій теж вчасно подав свою декларацію про свій майновий стан, правда, не за минулий, а за попередній рік.

Доходи пана Ігоря та його дружини Юлії (вони мають двох дітей) більше ніж скромні. У двох своїх приватних підприємствах – «Тек Центр» та «ДМ-99» Ігор Юрійович заробив заледве 65 тисяч гривень, дружина отримала 21 тисячу соціальних виплат. Родина має квартиру у Кропивницькому, досить скромну – 67 м, у Новоукраїнці приблизно таку ж, і маленьку частку у квартирі матері Ігоря Юрійовича Людмили Домрачевої.

Авто у народного депутата теж неабищо: Grand Vitara 2006 року випуску, але зате він має два вантажні актомобілі. Правда, теж не нові: КАМАЗ 1988 року випуску та DAF 2001.

Мурдіям довелося б геть сутужно, аби не мама – Людмила Іванівна. Увесь свій дохід від підприємницької діяльності – 1190000 гривень вона подарувала синові. Трохи менше пощастило дружині Юлії – вона отримала подарунки у грошовій формі порівняно невеликі: від Марії Архипівни Степанцової 70 тисяч та від Євгенії Купріянівни Полякової – 92 тисячі гривень.

Пан Ігор не довіряє жодному банку в Україні, а тримає гроші готівкою – 940 тисяч гривень.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail