Фракції «ОПЗЖ» розпустились чи просто припинили діяльність?

Коли побачила повідомлення, що фракції «ОПЗЖ» у Кропивницькій міській раді та Кіровоградській обласній раді припинили своє існування, подумала: «Нарешті ці русофіли опам’яталися й покаялися!» Але – ні.

Багато хто скаже – та ж на місцях, серед депутатів, очевидно, немає таких відвертих любитклів русского міра і провокаторів, як у їхній парламентській фракції – Медведчук, Шуфрич, Бойко, Королевська, інші. Але належність до цієї проросійської політичної сили уже багато про що свідчить. Чи нашим депутатам однаково де бути, аби при кріслі?

Отож, у заявах цих фракцій міської і обласної рад сказано: «З метою припинення будь-яких непорозумінь фракція ПП «ОПЗЖ» в Кропивницькій місткій раді пропонує усім фракціям припинити політичну діяльність на період дії воєнного стану та самоліквідуватись, а наша фракція цей крок робить першою. …Все буде Україна!». «Повідомляємо про припинення діяльності депутатської фракції Кіровоградської регіональної організації політичної партії «ОПЗЖ» в Кіровоградській міській раді 8-го скликання у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні. …Ми категорично і одностайно засуджуємо російську агресію проти народу України. Спрямовуємо усі зусилля на допомогу усім, хто її потребує. Ми впевнені в перемозі України. Робимо це першими і закликаємо інші фракції припинити політичну діяльність на період дії воєнного стану».

То самоліквідовуються чи просто припиняють діяльність? Схоже, після припинення дії воєнного стану знову попруться у владу. Та чи проголосуємо за них?

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail