Гібридна тусовка тепер ходить у вишиванках, які не схожі на косоворотки

Вже кілька днів поспіль моя душа не має спокою. І все через ту програмну «рєчь» Володимира Олександровича Зеленського, у якій він вкрадливим голоском валдайського шамана запросив нас на новорічний вогник 2023 року. «Щось тут не так», – забунтувала моя інтуїція, змушуючи шукати у почутому якийсь таємний смисл.

Цей неспокій цілком зрозумілий, адже обіцянки нашого президента завжди мають протилежний зміст. Якщо він, наприклад, каже, що не піде на другий термін, то дубля вже не уникнути. Якщо пригрозив розкуркулити олігархів, то податками задушать ФОПи. А якщо обіцяє нам шашлики влітку і новорічне олів’є під ялинку, то…

Словом, без нумерологічного аналізу не розібратися. І ось що вийшло. Після міленіуму на життя нашої планети впливають енергії Двійки. Ця місячна і наскрізь езотерична пані обожнює таємниці, тому події у новому тисячолітті нерідко будуть прикриті вуаллю секретності. Чорне може здаватися білим, а біле на повірці легко виявиться чорним.

Як результат, вІйни у двотисячних роках перейшли у формат гібридних, і тепер не одразу збагнеш, що насправді хоче твій ворог і якою фігурою рухатиме завтра на цій проблемній світовій шахівниці. В уяві чомусь одразу виник такий собі хід конем, за якого під боєм опиняється одразу кілька фігур противника. Скажімо, почавши проти Петра Порошенка судовий процес, Зе-влада може вбити одразу двох зайців – усунути з політичної шахової дошки сильного конкурента і зчинити у країні хаос на догоду сусідові.

Може бути й таке. Поки ми всі віртуально «воюємо» зі 100-тисячною армією на кордоні, домашні кроти (про них вже говорять відкрито), мов шашіль точать самі основи української державності і не виключено, що готові почепити на груди медалі «За взятіє матєрі гародов рускіх». За Крим такі нагороди вже роздавали. Словом, подвійний напад ворожого коня часто несподіваний і неочевидний. Це єдина з усіх фігур, що рухається зиґзаґом.

Правда, є і обнадійлива новина. Внутрішні гризуни абсолютно не розуміються на тонкощах українства і постійно проколюються на дрібницях. Скажімо, фрази на кшталт «міністр економіки Луганської народної республіки» або «Харків перебуває під контролем уряду України» можуть зродитися лише в голові, за яку думають інші або вона зовсім порожня. Причому товаріщі, схоже, навіть не розуміють, що у цих фразах не так.

Що ж робити? Мабуть, вчитися воювати на два фронти з розумінням того, що видима передова до пори до часу може служити лише відволікаючим маневром. Внутрішня ж гібридна тусовка тепер ходить не з георгіївськими стрічками на грудях, а у парадних вишиванках, які не обов’язково схожі на косоворотки. Та й кінь, до речі, буває не лише гнідим і шаховим, а й троянським.

Лариса Салімонович, нумеролог


Надрукувати   E-mail