І тут – наші кадри!

Не встигла я висловити припущення, що наш потенційний голова ОДА (кандидатуру затверджено Кабміном) Валерій Міщенко міг бути протеже когось із «братів» керівника офісу Президента Андрія Єрмака, як прилетіло ще одне цікаве повідомлення: заступником Андрія Борисовича призначено такого собі Олега Татарова. Як виявилось, теж нашого земляка!

Народився у 1982 році в місті Новоукраїнка Кіровоградської області. З відзнакою закінчив Національну академію внутрішніх справ, згодом отримав освіту в КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю облік і аудит. З 2011 року перебував на посаді заступника начальника головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ в уряді Миколи Азарова.

Що ж тут такого? біографія успішної людини! Але! У 2014 році неодноразово називав учасників Майдану екстремістами. 

У тому ж році звільнився і розпочав юридичну діяльність.Проходив навчання у Лондонському університеті та отримав європейську ліцензію адвоката. Супер! Але – як адвокат захищав інтереси народного депутата Вадима Новінського.

До свого призначення в апарат Офісу президента був керуючим партнером Адвокатського об’єднання Татарів Фаринник Головко. Людина із прізвищем Фаринник довгий час працювала на високих посадах у МВС. Тож, адвокатський бізнес явно пахне корупційними зв’язками.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail