Хто у нас підтримує «слуг Кремля»?

Сьогодні адміністративна комісія міськради розглядає питання про притягнення до відповідальності активістів Руху Опору Капітуляції за розклейку наліпок "Жодного голосу слугам Кремля". Їхні однодумці пікетуватимуть це засідання. Про це повідомляє пресова служба РОК-Кропивницький.

Активістам РОК інкримінують ст.152 КУпАП: "Порушення правил благоустрою", хоча жодного закону вони не порушили. Хлопці клеїли наліпки на самовільно встановлені рекламні конструкції-лавки партії Артема Стрижакова "Перспектива міста". Пресова служба РОК-Кропивницький нагадує, напередодні днів тиші перед місцевими виборами у одному з дворів по вулиці Жадова на активістів Руху здійснили напад представники виборчого штабу Стрижакова. Вони затягнули активістів РОК в мікроавтобус, відвезли у свій офіс, обшукали і, погрожуючи життю і здоров'ю, здійснюючи психологічний і фізичний тиск, змусили підписати брехливі заяви і озвучити їх на камеру. З цього приводу хлопці вже звернулись до правоохоронних органів.

А тепер їх же намагаються покарати за наліпки на самовільно встановлені лавки? Чи комусь дуже не подобається зміст наліпки?

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail