Колишнього голову ОДА війна врятує від тюрми?

За рішенням Вищого антикорупційного суду зупинено провадження за обвинуваченням у корупції колишнього голову Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Балоня. Він був призначений на цю посаду після обрання президентом Володимира Зеленського, фактично як член його команди. Правда, після ганебного викриття, президент відхрестився від юриста і колишнього працівника сфери МВС Андрія Балоня.

Тоді викриття та звинувачення у хабарництві голови ОДА та керівника його патронатної служби Сергія Шевченка набуло широкого розголосу.

Ці милі, щасливі люди…

У червні 2020 року у Кіровоградській ОДА і будинку Андрія Балоня правоохоронці знайшли мільйони готівки, яку, за версією чиновника, заробила його дружина-підприємиця. Звідтоді тривало слідство. Обоє знаходились під вартою. Суди час від часу зменшували заставу. Врешті, Сергій Шевченко пішов на угоду з прокуратурою, його справа була виділена у окреме провадження і у серпні минулого року ексголова патронатної служби отримав п’ять років умовно. Можна сказати, відбувся переляком. І здав свого колишнього шефа?

Хто зна. Але нині провадження зупинене, як цитують ЗМІ, до його звільнення з військової служби, на яку він був призваний під час мобілізації. Про яку мобілізацію мова, коли людина ще не засуджена? Не зрозуміло, але суд зазначив, що зупинка провадження тимчасова: його продовжать після того, як обвинуваченого звільнять з військової служби.


Надрукувати   E-mail