Ми досі працюємо під імперською символікою!

Починати треба з імперських російських символів, про що я в різних залах, на конференціях, зібраннях кажу з 1991 року. З обрисів фортеці російських окупантів 18 ст. на гербі університету, міста, частини установ, на вивісках, вказівниках, що ведуть до культурних пам'яток. З вензеля єлизавети петрівни на гербі міста.

Про зняття обрисів фортеці московських окупантів на гербі університету два рази ставила питання на раді університету ще задовго до цього – не було більшості. Про герб міста неодноразово говорила в міськраді, показувала, під якими знаками й символами працюєте. Далі необхідно зробити інвентаризацію назв – та сама Дворцова біля нинішньої обласної ВІЙСЬКОВОЇ адміністрації тощо.

Давно ставили питання про демонтаж пам'ятника чекістам, нині названого правоохоронцям (у будьонівці – серйозно??? чиї права він охороняв?), зменшеної копії київського, який давно демонтували біля метро "Либідської".

Для зняття імперських російських символів зі знаків і гербів міста у військовий час достатньо наказу голови ОВА. 28 березня написала службову записку ректорові та лист голові ОВА. Чекаю.

Світлана Ковтюх, кандидат філологічних наук


Надрукувати   E-mail