Ми центр України чи юг росії?

У самісінькому центрі України є пам'ятник, який переконує, що наш з вами, шановні кропивничани та мешканці області край, – це ЮГ РОССИИ!!! Цей пам'ятник стоїть вже 17 років і всім байдуже!!!

Ну, стоїть, то й стоїть... Яка від нього небезпека? Ця байдужість вражає!!! Вдумайтеся – 17 років!!!

Місце встановлення пам'ятника обрали не випадково! Там мав бути цілий центр "РУССКОГО МИРА" в Центрі України или на Юге РОССИИ. Давайте будемо так називати наш край. Ми ж терпимо це?! Правда?! Дозволяємо встановлювати подібні пам'ятники на своїй території, а потім не помічати їх?!

То який же ми після цього ЦЕНТР УКРАЇНИ?!

Отже, місце встановлення пам'ятника – Розумівка. Кропивницький район (колишній Олександрівський). Там був цілий комплекс пам'яток:

  1. На в'їзді в село стенд "Герою Вітчизняної війни 1812 року". Про яку Вітчизну йдеться, здогадалися? У підручниках вона вже давно французько-російська, а на в'їзді в село і досі Вітчизняна. Цікаво, що назву села Розумівка прибрали, щоб дезорієнтувати противника, а "Вітчизняну війну" залишили... Аби показати, що тут – «свої»?!
  2. Музей Раєвського з російськими штандартами (реекспонували лише в 2021 році).
  3. Усипальниця Раєвського.
  4. Мав бути пам'ятник Раєвському – російському генералу, але не встигли. Табличку, що нагадувала про це, ми здерли в 2020 році).
  5. 2005 році після візиту в Розумівку Чорномирдіна (було і таке! Не дивуйтеся!) в Розумівці хотіли створити ЦЕНТР з виготовлення МАТРЬОШОК!
  6. Церква Московського патріархату. І досі...
  7. Родзинка на торті. Це дуб Пушкіна з табличкою про те, що тут у нас у ЦЕНТРІ УКРАЇНИ ЮГ РОССИИ!!!

Маю питання до обласної влади: МИ ЦЕНТР УКРАЇНИ чи ЮГ РОССИИ?! І чи довго ще цей пам'ятник нам буде нагадувати про "русское войско" та "Екатерининский век"?!

Юрій Митрофаненко


Надрукувати   E-mail