Можна подзвонити Шарію чи Баскову

Ще 26 лютого міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив про створення Української IT-армії. Першим із завдань було здійснення DDoS-атак на адміністративні та державні установи у РФ.

Так українські кібервійська зламали Кремль і витягнули базу контактів російських посадовців, яка містить телефони і емейли. «Дзвоніть і пишіть цим покидькам все, що про них думаєте, — додали представники ВР. — Контактів дуже багато, тому зробили бот для зручності вибору кому ви можете сказати свої почуття і думки. І не соромтесь у висловах».

Для дзвінків замість 8 на початку потрібно набирати +7.

У Telegram-каналі Верховної Ради також поділилися контактами російських та українських «зірок» і блогерів. Тут і надалі продовжують періодично зливати контакти людей, пов‘язаних з РФ.

28 лютого українській IT-армії вдалося покласти московську біржу та сайт Сбєрбанку. Як з'ясувала Ліга.Tech, українські кіберспеціалісти також поклали десятки стратегічних державних сайтів Білорусі. Зокрема, не працювали сайти: Нацбанку Білорусі. Мінінформполітики, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, офіційний портал самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.


Надрукувати   E-mail