Нами керують МАГИ. Тільки не справжні

Недавно з’явилася новина про те, що КВВешник Олег Філімонов балотуватиметься в мери Одеси від партії «Слуга народу». Загалом, йдеться про дуже сумну історію. Це той випадок, коли фатальні граблі вже добряче вдарили по лобі, а нас і далі переконують у тому, що струс мозку, за певних умов, може бути корисною процедурою.

А езотерична ситуація така. Таронумерологічні портрети Зеленського та Філімонова показово ріднить аркан Маг. Власники цього аспекту завжди на виду, оскільки від народження окутані привабливим магічним флером. Цей дар – справжня знахідка для акторів, шоуменів, політиків і дипломатів, оскільки дозволяє створювати ілюзію потрібної їм реальності. Згадайте хоча б минулі вибори президента. Люди, мов зачаровані, пішли і проголосували за якусь міфічну видимість кращого майбутнього, хоча його їм ніхто особливо і не обіцяв.

Але такий дар має і власну тінь. Явити диво з ефіру (не телевізійного, а природного) може лише просвітлений і високодуховний Маг. А середньостатистичним «чудотворцям», до числа яких належать і ці двоє, вкрай потрібна скринька з магічними артефактами. Тобто, вони не можуть дати своїм виборцям те, чого у них немає за душею, адже середньостатистичним вкрай важливо навчитися бути кимось по– справжньому, а не створювати ілюзію своєї спроможності. Неякісна ксерокопія рано чи пізно починає викликати протест, що межує з огидою. Скажімо, усі недавно критикували Зеленського за те, що топтався по мапі України. Мовляв, якби був патріотом, то не дозволив би собі такого цинізму. У тому то й справа, що якби ж…

Ні, наш гарант, можливо, й не позбавлений патріотичних почуттів до рідної землі, але в його МАГічному арсеналі немає чарівної палички, яка б допомогла уречевити любов саме до української України. Його малоросійство не маскується жодним фокусом. Це тільки наївним глядачам здається, що Маг може все. І це стосується не лише Одеси, а й усих інших міст.

…А одеситам, схоже, казково поталанило. Видимість щастя їм після виборів, можливо, створюватимуть одразу двоє професійних фіґлярів. Такого кварталу, схоже, і бувалий Привоз ще не бачив, проте все колись трапляється вперше! У наших циркових «рєбят» взагалі все поставлено на потік. Зайчики в трусиках пруть на «государєву» службу вже з усіх усюд і так зухвало розмахують державними прапорами, що хочеться зупинити Землю і зійти у якийсь більш притомний світ. Але ж як покинеш на цих вертепників Україну?

Лариса Саліманович, нумеролог


Надрукувати   E-mail