Наш Дануца проти європейського вибору України?

Буквально шокувало повідомлення керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна про те, що народний депутат від нашого міста Олександр Дануца входить у трійку парламентарів від фракції "Слуга народу" – ще Артем Дмитрук і Дарина Володіна, які першими підписалися за скликання позачергової сесії для того, щоб зняти з посади керівника Національного антикорупційного бюро. Вони ж ходили до Вищого Антикорупційного суду, щоб підтримати заступника голови Офісу президента Олега Татарова, у якого, як відомо, конфлікт із Ситником.

На перший погляд, нічого особливого, просто депутат демонструє свою позицію. Але якщо хоч трохи поцікавитись бекграундом ситуації навколо нашого земляка Олега Татарова («Кропивницький час-time» не раз про це інформував), то ясно видно, що за заступником керівника офісу Президента стоять сили, які намагаються знести ті паростки реальної боротьби з корупцією, які завдяки появі Антикорупційного суду, тільки проклюнулись.

У інтерв’ю сайту «Цензор.НЕТ» Віталій Шабунін говорить про це так: «Татаров сам по собі – ніхто і звати його ніяк. Це продовження "рук" Портнова. Уся сила впливу Татарова складається із двох частин. Перша – контакти Портнова (але і вони самі по собі – пусте місце). Друга – "Я дію від імені Зеленського, бо є заступником голови його Офісу". От коли ці дві складові накладаються одна на одну, в цьому проявляється єдина сила Татарова. У мене виникає питання: якого біса Зеленський дає йому своє ім’я?! Тим більше, після усього, що відбулося. Не лише після його відомих заяв часів Революції Гідності про те, що мітингувальники самі собі стріляли у потилиці. Але й після вручення офіційної підозри від НАБУ. Це взагалі поза межами здорового глузду!»

А ще ж весь світ дивиться: якщо Верховна Рада змете Артема Ситника фактично з політичних мотивів, Захід досить швидко може відвернутися від нас. Бо сьогодні це – одна з головних умов нашого з ним співробітництва. Перший дзвіночок із ненаданням чергового траншу МВФ уже продзвенів. Чи Зеленський хоче обдурити усіх?

І ось у цій парадигмі і засвітився наш Олександр Дануца. Те, що він перебігав із партії в партію, шукаючи для себе вигоди, на минулих парламентських виборах ніби якось забули. А тепер для його випробуваних здібностей відкрилась шалена перспектива. І що він ще встигне натворити – хто зна.

Попросила Олександра прокоментувати свою позицію. Відповів, як завжди – що саме прокоментувати? Не розуміє? Хоча би те, для чого взявся збирати ті підписи? Чому захищає Татарова? На це він відбовів буквально так: «Я не збирав ніякі підписи. То фантазії Шабуніна. А те, що підписав, то безумовно. Бо ніяк не можу второпати, як керівник головного антикорупційного органу країни може бути фігурантом офіційного рейєстру корупціонерів відповідно до рішення суду».


Надрукувати   E-mail