Наше СБУ відкрило ще одну справу про держзраду. Та чи буде результат?

Відкрито справу, як повідомляє пресовий реліз Руху опору капітуляції, під час їхньої останньої акції «Наша армія – гарант, а Росія – окупант!»

Йдеться про так зване перемир’я, у результаті якого українські війська на передовій були обмежені у можливостях оборонятися від нападів російських окупантів, і фактично стали для них живими мішенями. Заява про вчинення злочину за статтею 111 ККУ «державна зрада» долучена до матеріалів кримінального провадження, яке було внесене до ЄРДР ще у січні 2020 року.

Координатор Руху опору капітуляції у Кропивницькому Дмитро Сінченко вважає, що цим фактично було виконано одну із їхніх вимог – розпочато розслідування дій українських високопосадовців, які мають ознаки державної зради.

Раніше активіст Руху опору капітуляції Дмитро Сінченко звертався із заявою до Державного бюро розслідувань, аби ті відкрили кримінальне провадження за формулу Штайнмаєра.

Провадження теж відкрили за фактом можливої державної зради за спроби узаконити проросійську автономію окупованих територій Донецької і Луганської областей. У ДБР попередньо кваліфікували провадження за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада), яка передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Усе це оптимістично звучить, але коли буде результат розслідування хоч однієї справи – невідомо. Та й чи буде взагалі за цієї влади?


Надрукувати   E-mail