Нашого одіозного земляка Татарова не лише не звільнили, його вплив багатократно посилився

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію з вимогою звільнення заступника керівника його Офісу Олега Татарова – звільняти заступника Єрмака не буде. 

У тексті відповіді вказується, що "ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством". Окрім того, Зеленський додав, що органи державної влади можуть діяти лише "на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України". Президент нагадав, що його Офіс керується документами, які визначають вище сказане.

Автор петиції, голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що таким чином президент відмовився звільняти Татарова, аргументуючи це тим, що "ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством". Активіст нагадав, що президент неодноразово користувався цим правом. Шабунін також звинуватив Зеленського у відмазуванні Татарова від покарання за злочин, які розслідувало НАБУ. 

А тим часом У вищих ешалонах влади ніхто й не приховує, що призначення міністром МВС Дениса Монастирського відбулося завдяки прямому впливові керівника офісу Президента Андрія Єрмака. Олег Татаров так само його довірена людина. Отож, після цієї кадрової заміни, як стверджують аналітики, вплив нашого одіозного земляка багатократно посилився.


Надрукувати   E-mail