Ось для чого рятували нашого нерядового Татарова!

Розслідування "Схем" (спільного проєкту Радіо Свобода і "UA:Перший") виявили, що заступник керівника Офісу президента Олег Татаров має зв’язки з членами комісії, яка обирає голову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

Журналісти з’ясували, що з двома членами комісії Татаров співпрацює в комісії, створеній Володимиром Зеленським, з іншими – раніше працював в одній робочій групі при Міністерстві юстиції та громадській раді при МВС часів президентства Віктора Януковича.

Зокрема, голова комісії Катерина Коваль у 2012 році разом із Татаровим працювала в робочій групі, створеній тодішнім міністром юстиції Олександром Лавриновичем. Також у 2013 році Коваль керувала комітетом планування і моніторингу Громадської ради при МВС України. За її словами, вона працювала у цій раді також і під час Революції гідності.

Члени комісії з обрання керівництва САП В’ячеслав Навроцький та Роман Куйбіда, як виявили журналісти, нині працюють із Татаровим в одній комісії – з питань правової реформи, створеної указом президента Володимира Зеленського. Навроцький також заявив, що жодного разу в рамках комісії з Татаровим не контактував. Інший член комісії Богдан Романюк був науковим керівником Татарова – у 2007 році під його керівництвом заступник керівника ОПУ захистив свою першу дисертацію у Київському університеті внутрішніх справ. 

Ще з одним членом комісії, ще одним нашим земляком Олексієм Дроздом Татаров написав раніше спільну статтю під назвою "Правова охорона земельних відносин в Україні".Журналісти зазначають, що Дрозд поки самоусунувся від роботи у комісії. Він був поліцейським, відрядженим до наукової установи, а бути правоохоронцем члену комісії за законом заборонено.

Нині триває наступ на столичну владу. "Правоохоронці та податківці буквально кошмарять столичну владу. Такого не було в Україні навіть в махрові часи Януковича! Це тиск на столичну владу і придушення місцевого самоврядування. Тиск на мене особисто, – обурювався у Кличко під час засідання Київської міської ради минулого тижня.

І тут, виявляється, не обійшлось без нашого землячка: за даними УП, стратегічно за "кошмаром" оточення Кличка, як і за всю київську політику Зеленського, наглядає Андрій Єрмак, який просто не може відмовити президенту. Юридичний супровід ситуації здійснює фігурант корупційної справи НАБУ заступник голови ОПУ Олег Татаров. На Банковій, де він все ще продовжує працювати попри всі звинувачення, Татаров досі курує весь правоохоронний блок і, напевно, найкраще розбирається у тому, як простимулювати спецоперацію з обшуками.

А тим часом під час пресконференції на запитання про одіозного Татарова Володимир Зеленський відповів так: «Я знаю, що Андрій Єрмак вважає, і я так вважаю, що Татаров – професійна людина. Все інше – мені складно відреагувати на те, що Татаров десь говорив чи що він вважає, я не зовсім інформований. Я щось чув – це на рівні чуток, а на рівні доказів я цієї інформації не маю.

За матеріалами «УП»


Надрукувати   E-mail