Партія мерів починає діяти. Райкович серед засновників?

У столиці відбулася презентація нової партії під назвою “Пропозиція”. Вона має стати потужною альтернативою «Слузі народу» на місцевих виборах, адже її засновники – голови міст, які показали себе окремою дієвою силою.

На сайті Суспільного зазначають, що до складу організаторів увійшли міські голови Дніпра, Миколаєва, Чернівців, Житомира, Каховки та Кропивницького. Щодо фінансування – засновники партії повідомили, що “гроші в них є і фінансують себе самі“.

Перший з’їзд нової партії планують провести 3 липня. Cлід нагадати, що минулого року в Харкові Кернес, Труханов та компанія теж проводили щось подібне перед іншими виборами – до парламенту. І Андрій Павлович Райкович сидів у президії... Партія називалася «Довіряй справам», але Андрій Павлович не став її членом, а був просто почесним гостем.

Здається, зараз все інакше. Нова партія може стати діючому міському голові Кропивницького надійною опорою у новій виборчій кампанії.

Анатолій Авдєєв

Андрій Райкович:
– Міські голови, голови селищних рад ніколи не будуть опозиціонерами до своєї країни і ніколи не стануть ворогами державі Україна, – зазначив Андрій Райкович. – Ми маємо власну позицію, маємо конкретні пропозиції, як зробити Україну заможною, а життя людей – комфортним. Маємо значний досвід у розбудові реальної економіки, у розвитку місцевого самоврядування. Нарешті, потужна підтримка громади – це переконливо і важливо, але, у той же час, реалізація політики, навіть місцевого масштабу, потребує конкретної депутатської підтримки у сесійних залах міських рад – це такий становий хребет самоврядування: політична платформа може бути успішною за наявності сильної команди.

"Пропозиція" відкрита для представників місцевого самоврядування, громадських організацій, активних і небайдужих громадян – професіоналів у всіх сферах життєдіяльності громади: державного будівництва, економіки, фінансів, культури, охорони здоров’я, освіти.


Надрукувати   E-mail