Перехожі у Кропивницькому женуть канал «Наш», а Штутман приймає

У ЗМІ з’явився блог Сергія Стерненка, де йдеться про візит телеканалу "Наш" до Кропивницького. Це канал колишнього регіонала Євгена Мураєва, який неодноразово штрафували за антиукраїнську пропаганду.

Перехожий підійшов до водіїв автобуса із зображенням Мураєва і закликав їх забиратися з міста Кропивницького. "Їдьте звідси. Тут вам не раді. Ось це – третій полк спецназу. Якщо зараз вийдуть хлопці, то рестайлінг зроблять одній і другій машині. "Громадянська війна" йде? Ось цей сквер названо на честь загиблих хлопців третього полку спецназу. І ви тут зупинилися", – сказав чоловік водіям.

Після цього автобус поїхав. Куди?

На завод «Ельворті», де представників каналу радо вітав голова обласної організації роботодавців Кіровоградської області, відомий підприємець Павло Штутман. На сторінці у ФБ «Роботодавці Кіровоградщини» з’явився цілий фоторепортаж, як двоє нашівців беруть інтерв’ю у Павла Леонідовича. «На "Ельворті" завітала команда спеціального телевізійного проекту «ТУТ НАША ЗЕМЛЯ». Завдяки цьому проєкту глядачі можуть мандрувати Україною, різними містами та дізнаватись, як живуть та працюють справжні українці», – написала адміністратор групи Діна Яровая.

Можливо, Павло Штутман за бізнесовими турботами не знає, що «Наш» – це фактично не ЗМІ, а проросійський пропагандистський проєкт? Але це мала б добре знати його пресслужба.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail