Поліція подала – суд виправдав

Поліція нашого міста склала протокол і передала до суду звинувачення на Дмитра Сінченка за участь та організацію акції до Дня Гідності та Свободи, що відбулася на центральній площі Кропивницького. Це – єдина в Україні спроба притягнути до відповідальності активіста за порушення карантинних обмежень того, знаменного для країни, дня.

Як повідомила пресова служба Руху опору капітуляції, суд виправдав координатора РОК Дмитра Сінченка. Суддя Ленінського суду Олексій Майданніков визнав його невинним через відсутність складу правопорушення.

Як докази адміністративного правопорушення розглядалися рапорт патрульного поліцейського та єдина чорно-біла ксерокопія фотографії, на якій відсутній звинувачуваний. У своїх поясненнях Дмитро Сінченко підтвердив свою участь у мітингу, проте повністю заперечив свою провину, надавши відповідні докази та аргументи.

«Я зміг довести той факт, що і я, і інші учасники повною мірою дотримувались заходів безпеки. І саме звинувачення, і справа були абсурдними. Дякую всім, хто знайшов час і можливість мене сьогодні підтримати. Разом переможемо», – зазначив координатор Руху Опору Капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко.

Перед початком засідання активісти РОК організували пікет біля входу до районного суду.


Надрукувати   E-mail