Пропозиція особисто путіну

У росіян є прислів’я: «Доброе слово и кошке приятно». Тим більше, такому шелудивому псу, як президент Російської Федерації. А добре слово – це не тільки «муси-пуси», а й гарна порада. Отож.

Друга в світі за потугою російська армія у ці дні так мужньо виблискує п’ятами на правому березі Дніпра, що невдовзі там не залишиться жодного рашиста. Буде несправедливо, якщо керівництво Федерації це нічим не відзначить. Тому пропоную нашому самозваному старшому брату запровадити з цієї нагоди медаль «За освобождение Херсона», якою нагородити кожного орка, котрий залишиться живим.

А також згадати про бої на Харківщині під час вересневого наступу ЗСУ, де російська армія втратила 86 танків, 6 літаків, 158 бойових броньований машин, 10 одиниць спецтехніки, 106 артилерійських систем, 159 автомобілів, 7 вертольотів, 6 ППО. 17 реактивних систем залпового вогню, 35 безпілотників. Та всю бойову техніку, котра у робочому стані дісталася українським героям на всіх ділянках війни. І запровадити військову нагороду «За демілітаризацію Росії». Ура.

Броніслав Куманський


Надрукувати   E-mail