Примусьмо депутатів прозвітувати!

Напередодні місцевих виборів громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» закликає громадян вимагати від своїх депутатів, перш ніж висуватися і реєструватися на наступну каденцію, прозвітувати про зроблене.

Представники громадської ініціативи небезпідставно вважають: щоб зрозуміти, чи варті нинішні місцеві депутати нашого голосу на майбутніх виборах, слід знати, як вони представляли інтереси громадян протягом попередніх п’яти років.

«Приєднуйтесь до нас! Давайте разом закличемо депутатів проінформувати нас про результати їхньої діяльності за 5-ть років», – закликає менеджерка проєкту Анастасія Матвієнко.

Небайдужих громадян закликають заповнити форму, щоб повідомити місцевих депутатів про свою зацікавленість. Представники громадської ініціативи обіцяють передати вимоги депутатам.

Кампанія "Вимагаємо звіту" – частина ширшої громадської кампанії "Атестація депутатів місцевих рад", у рамках якої громадяни дізнаються про те, хто з місцевих депутатів відзвітував про свою діяльність за результатами 4-х років повноважень, а також як звітували депутатів міських рад 15-ти обласних центрів та міста Києва.


Надрукувати   E-mail