«Стаття 5» вступає в дію: «Весна» добиватиметься імпічменту Путіна

На жаль, не йдеться про статтю 5, згідно з якою НАТО зобов’язане захищати кожну країну-члена, на яку напав агресор. Мова про громадський рух, який відслідковувує події в Росії, бо від них теж значною мірою залежить наближення нашої перемоги.

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє про факти незгоди народу Росії з політикою Путіна, зокрема щодо війни з Україною.

 • Російський молодіжний опозиційний рух «Весна» (м.Санкт-Петербург), що об'єднує молодь, не згодну з політикою Кремля, оголосив про початок кампанії за імпічмент Володимиру Путіну. Вони впевнені, що президент РФ порушив міжнародні та російські закони, оголосивши про військову операцію в Україні, і завдав Росії непоправних економічних та політичних збитків. Активісти руху пропонують звертатися до російських депутатів та сенаторів Державної Думи РФ з метою домогтися від них ініціювання відповідної процедури звільнення Путіна з посади президента Росії.
 • Таким чином, найбільш активна частина російського суспільства вважає, що В.Путін веде країну до прірви і більше не може виконувати свої обов'язки президента країни.

Перемога за нами!
Боремо #інфотерор разом!

Центр протидії дезінформації при РНБО України наводить аналіз процесу поступового знецінення російського рубля протягом 20 років.

 • Різке падіння курсу російської валюти кожного разу було пов’язане з експансійною політикою Кремля. Зокрема, ключовими для російської валюти стали наступні дії керівництва РФ:
  – 2008 рік – напад Росії на Грузію (курс рубля до $ виріс з 24,86 до 31,72);
  – 2014 рік – анексія Криму та війна на Сході України (курс ркбля₽ до $ виріс з 38,42 до 60,96);
  – 2022 рік – війна Росії проти України (курс рубля₽ до $ виріс з ≈70 до 120).
 • Єдине, що могло б врятувати Росію від дефолту – використання суверенного золотого резерву, який оцінюється в 132 млрд. доларів США. Але група сенаторів США розглядає законопроєкт щодо його найшвидшого блокування.
 • Переддефолтний стан Росії вже неможливо приховати пропагандою. Агентство Moody's змінило кредитний рейтинг РФ з B3 до Ca – тепер Росію відділяє лише одна сходинка від дефолту.

Наша перемога вже близько! Все буде Україна!
#stoprussia


Надрукувати   E-mail