Табалов зберігає гроші у дорогих годинниках

Депутат Кропивницької міськради від партії "Наш край" Андрій Табалов задекларував, що у 2023 році купив два годинники, загальна вартість яких складає майже 1 млн грн. Про це повідомляє Слідство.Інфо

Зокрема, депутат придбав годинник Rolex за 408,5 тисячі гривень та Patek Philippe за понад пів мільйона гривень. У його колекції вже є годинники від Richard Mille, Omega та Hublot. У коментарі журналістам "Слідства.Інфо" Табалов заявив, що, купуючи дорогі годинники, він зберігає гроші під час інфляції. Пряма мова депутата: "Податки з доходів сплачую у повному обсязі, тому вважаю, що етично сьогодні багато працювати, чесно заробляти, мати можливість інвестувати та допомагати ЗСУ, що роблю і всіх закликаю".

Видання пише, що золотий годинник від Rolex, вартістю 542,7 тисячі гривень, має і дружина Табалова − Ксенія. Також вона має два годинники від Chopard, дорогі каблучки, сумочки та шуби. Дружина депутата має відкритий ФОП, у якого основним видом зайнятості є ресторани, надання послуг мобільного харчування. Також у декларації Табалова вказано, що він отримав право користуватись новим авто TOYOTA LAND CRUISER 200. Це право депутату надала пов’язана з ним компанія "К-АВТОТРАНС". Крім цього, посадовець має RANGE ROVER SPORT 2019 року випуску вартістю 2,1 млн грн та стареньку CHEVROLET Aveo SF69Y, які він купив до повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Пряма мова Табалова: "Попередній автомобіль вийшов з ладу. Постала потреба в іншому автомобілі. Це не якесь віпавто, а робочий автомобіль Toyota 2017 року випуску, авто не нове − було у вжитку, і ціна відповідна".

Крім того, він під час війни − у 2022-2023 роках − отримав право на торговельну марку та знак для товарів і послуг. Табалов також відомий бізнесмен. У його деклараціях вказано, що він є засновником чи контролером 13 підприємств. Сам депутат вказує, що працює гендиректором у ТОВ "Молочна компанія "Волошкове поле".

"Рух ЧЕСНО" акцентує, що "Наш край" − це проросійська політична партія, створена переважно з вихідців з "Партії регіонів". Партія зібрала багатьох колишніх політиків-регіоналів, а також місцевих керівників доби Віктора Януковича.

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail