Татаров вийде сухим з води?

Ви пам’ятаєте таке, щоб суд не продовжив термін слідства? Навіть коли підозрюваний роками знаходиться у СІЗО, і всі строки розслідування давно минули, суд практично завжди залишається на боці слідства. А ось у справі про хабар, де фігурує заступник голови офісу президента, наш високопоставлений земляк Олег Татаров, Шевченківський райсуд Києва відмовився продовжити строки. Правоохоронці пояснювали, що наразі в справі триває експертиза.

Проти продовження не виступала жодна зі сторін, у тому числі захист Татарова. Однак суд відмовив слідству. Ось що розповів «УП» адвокат іншого підозрюваного в справі Максима Микитася Артур Габрієлян: "У четвер, 25 лютого, один раз суд вже не продовжив строки. Але чомусь в п'ятницю слідчий Служби безпеки України та заступник генпрокурора повторно подали клопотання на продовження. Їм вдруге відмовили. Чому вони подали вдруге – незрозуміло, оскільки закон не передбачає право повторного звернення до суду з одним і тим же питанням".

Строки слідства спливли у понеділок, 1 березня. Правоохоронці мають завершити розслідування: або скласти обвинувальний акт, який згодом направлять до суду, або закрити справу. Станом на 14 годин 1 березня підозрюваним не вручали обвинувальний акт.

Отож, справу елементарно закриють?

За матеріалами «УП»


Надрукувати   E-mail