Три «П» на місці, хай не підведе «А»

Кабінет Міністрів України погодив призначення Андрія Лісоти заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Депутат облради від політичної партії “За майбутнє” (фракцію очолює Олександр Горбунов) Андрій Лісота – директор обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Очолює постійну комісію з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики. Очевидно, як заступник голови облдержадміністрації відповідатиме саме за ці питання.

Він – випускник Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка. З травня 1999 року працює у комунальному закладі “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді” на посадах керівника гуртка, методиста туристсько-спортивного відділу, завідуючого цим відділом. Нагороджений грамотами, дипломами Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру туризму, краєзнавства учнівської молоді, Кіровоградської обласної державної адміністрації. Три роки тому нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.

Отож, у плані професіоналізму у потенційного посадовця все в порядку, так само й з патріотизмом, адже його робота була прямо пов’язана із цим напрямком. Є відгуки і щодо порядності пана Андрія – позитивні. Дехто вважає його занадто амбітним, але здорові амбіції не завадять. Біда лиш, що межа між здоровими і хворими амбіціями іноді буває досить тонкою.

Минулого тижня у нашій області відбулася ще одна резонансна кадрова зміна: Президент України Володимир Зеленський звільнив Олега Голімбієвського з посади голови Голованівської районної державної адміністрації. Це потужна політична і бізнесова фігура в районі. Чи знайдеться у слуг народу адекватна заміна?

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail