У Соколівку на вибори приїде ще одна маленька Соколівка

10 вересня добіг термін зміни місця голосування на нинішніх місцевих виборах, що вплинуло на кількість виборців області, які голосуватимуть. Від нас поїдуть голосувати в інші краї 1058 виборців, а замість них до нас приєднаються 384 з інших регіонів України. Різниця не дуже велика.

Серед 384 виборців є певна частина і вимушених переселенців з окупованих територій. Тим часом 826 виборців, що змінили адресу, голосуватимуть на території області. Ці цифри оприлюднили у Держреєстрі виборців.

Але подальший детальний аналіз цифрової розкладки показує цікаві тенденції: на першому місці у трійці територій нашої області, де найбільше змін серед голосуючих – прогнозовано перебуває обласний центр Кропивницький. Осіб. що додалося – 245 замість 607, що вибули з процесу.

На другому місці за показниками змін у списках виборців перебуває Кропивницький район, а точніше Соколівська ОТГ: 7 вибуло, а 205 додалося! Як повідомив Андрій Богданович у програмі «Погляд», 100 з них кропивничани, і десятеро проживають в одному будинку… Йому і не тільки це нагадало часи Віктора Януковича та фортелі і мандри з відкріпними посвідченнями з дільниці на дільницю для досягнення потрібного результату. А тут одна сільська громада, де в 13 селах мешкає 5975 громадян, з яких не всі виборці, бо є певний відсоток неповнолітніх без права голосу. Такі передвиборчі потуги у списку голосуючих прямий натяк на попередній підкуп виборців. Але за руку нікого не піймали, а зміни у списку виборців здійснені у рамках зміненого законодавства. Тож, виходить, маємо нове ноу-хау, яке ймовірно когось приведе до перемоги у виборах голови ОТГ.

Третій призер набагато відстає від Соколівського. У Маловисківській міській громаді Новоукраїнського району вибуло всього 32, а прибуло 33. Ніякого впливу такі цифри ні на що не мають.

Анатолій Авдєєв


Надрукувати   E-mail