В Олександрівці наживаються на смертях наших воїнів?

Громадський активіст, депутат Кропивницької районної ради Андрій Лаврусь отримав листа від земляків з Олександрівки, він без підпису, але стверджується, що інформація з перших уст – від матері загиблого.

«Доброго дня! Хочу просити вас, – сказано у листі, – (якщо ви погодитеся) допомогти батькам загиблих воїнів смт Оленксандрівки. Пройшло три місяці, як похоронили Андрія Зінов’єва, жителя села Бірки. Адміністрація обіцяла взяти всі витрати на себе. Обід оплатило Бірчанське лісництво, решту обіцяла адміністрація. Два тижні тому мама Алла Зінова’єва повернула 15 тисяч гривень Катеренюку Івану за перевезення та поховання тіла її сина. Голова громади Олександр Безпечний говорив, що все профінансує, але ні… З батьків витребували кошти. Сьогодні приїхали до неї заступник голови громади Василь Скляренко та Безпечний та повідомили, що сім тисяч гривень вони перерахували, бо матері треба було заплатити 22 тисячі. Але це ще не все Житель села Голикового Шрамко Євген, його похорон відбувся 30 травня (мама повернула вісім тисяч гривень), Голомозий Артем, теж із Голикового, похований ще 18 березня (батькам сказали заплатити десять тисяч). Що відбувається у нашій адміністрації?».

«Спеціально зателефонував до голови Новоукраїнської ОТГ Олександра Корінного, запитав – як у них в громаді? Місцева влада повністю бере на себе всі витрати з поховання Героїв. Окрім цього з місцевого бюджету надають матеріальну допомогу родинам в сумі 15 тисяч гривень. Що не так в Олександрівці? Владі не соромно? Чи й далі будуть розповідати, що в бюджеті немає грошей? Є! Значне перевиконання станом за 5 місяців!» – повідомив Андрій Лаврусь,

Ситуація незрозуміла. Хто вимагає гроші з батьків? Куди вони йдуть? Сподіваємось, що керівництво Олександрівської громади відгукнеться і пояснить що й до чого. Дуже не хочеться вірити, що у цьому містечку хтось наживається на смертях наших воїнів-захисників.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail