Як Гітлер нищив євреїв, так Москва нищить русів-українців

Московія давно провадить етноцид проти українців, а світ не хоче цього бачити. Та й самі малороси ніби не помічають цього. Від знищеного Батурина, від небожа (племінника) Мазепи Войнаровського, викраденого з Европи і знищеного у Сибіряці, до Грабовського, Петлюри, Коновальця, до викрадення і знищення Августина Волошина, до нищення нашої Повстанської Армії, до Юрія Липи, Ребета і Ст.Бандери, до Стуса, Тихого, іде планомірне поступове нищення української еліти високої культури. А працьовитого і мудрого селянина назвали куркулем і розкуркулювали.

А ось новини про визнання Москвою нашого Світового Конґресу Українців "небажаною організацією"! Цитую недавню інформацію: «Президент СКУ Павло Ґрод 28 серпня 2021 р заявив, що Світовий конґрес українців подав позов до Європейського суду з прав людини, після того, як в Росії була відхилена апеляція Конґресу щодо визнання СКУ „небажаною організацією“. Мусимо зрозуміти, що це порушення Росією прав людини! Щодо українців в РФ та на окупованих територіях триває етноцид. Щоби повністю зліквідувати українців і в Росії, і на окупованих територіях Донбасу і Криму“, – сказав П. Ґрод.

„Ми вже пройшли судовий процес в Росії, не виграли його. Протиукраїнська політика в Росії така серйозна, яку ми вже давно не бачили. Шкіл українських немає, навіть шароварщини вже не дозволяють“, – підкреслив президент СКУ.

До 2014 року в Московії існувало 150 українських організацій. На цей час їхня кількість зменшилася до 10-15 (газета «Свобода» №36 за 2021). Світовий конгрес українців заявляє про етноцид з боку Росії.

Олекса Різників


Надрукувати   E-mail