Як голосували наші депутати за важливі закони?

Під час пленарних засідань Верховної Ради, які відбулись останніми днями, було прийнято ряд важливих резонансних рішень. Як же голосували депутати від нашого краю?

За проєкт Закону про народовладдя через всеукраїнський референдум (№3612) – у другому читанні та в цілому дисципліновано проголосували четверо парламентарів від «Слуги народу» – Олександр Дануца, Ігор Мурдій Юрій Кузбит, Олег Воронько. Олег Тарасов був відсутній на цих пленарних засіданнях. Не було у залі і позафракційного Олеся Довгого. Андрій Ніколаєнко, який зараз у фракції «Батьківщина», утримався.

Важливим також було голосування про призначення Юрія Вітренка віце-прем'єр-міністром–міністром енергетики України. Його вважають одним із найкомпетентніших менеджерів у цій сфері і рівновіддаленим від усіх олігархічних груп. Першого разу у ВР не знайшлося достатньо голосів для його призначення. Наступного разу теж. Хоча наші депутати – і «слуги», і Довгий проголосували за. А ось Андрій Ніколаєнко проти. Очевидно, це рішення фракції – у Юлії Тимошенко свої міркування і інтереси.

Дуже важливо було не провалити прийняття у першому читанні Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України (№3196-д). Цей документ, у разі прийняття в цілому, має підсилити контррозвідувальну функцію СБУ і значно знизити корупційні ризики через позбавлення відповідних повноважень.

І що ми бачимо? «Слуги» – за, Олесь Довгий – відсутній, Андрій Ніколаєнко не голосує.

До речі, Сергій Ларін, який так переживає за комуністичну назву міста, за жодне з цих рішень не голосував. Ні за, ні проти. Але був присутній у залі.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail