Яким боком Олексій Гончаренко до третього полку і нашого міста?

Народний депутат від «Європейської солідарності», одесит Олексій Гончаренко на своєму Youtube-каналі повідомив нам, що третій полк спеціального призначення імені Святослава Хороброго, який дислокується у Кропивницькому, пройшов сертифікацію НАТО.

Його російськомовний канал, як він сам зазначив, має вже 350 тисяч підписників. Новину він повідомив нам хорошу, ще й конкретизував її: «Полк визнали повністю відповідним усім стандартам НАТО. У разі необхідності він зможе допомагати і працювати разом з силами швидкого реагування НАТО». От тільки не зрозуміло, яким боком Олексій Гончаренко до нашого міста? Чому на величезних біл-бордах він вітає нас з різноманітними святами і навіть з Днем міста?

Мова про політика. Тож висновок напрошується один: Гончаренко готує тут собі електоральне поле. У цьому ж ряду стоїть і відкриття «Гончаренко-центру», яке відбулося кілька місяців тому. http://chas-time.com.ua/polityka/goncharenko-tsentr-zvidki-drivtsyata.html

У публічному просторі так і не з’явилась інформація – за чиї ж гроші функціонує центр та ще й надає безкоштовно освітні й просвітницькі послуги? Олексій Гончаренко не олігарх і не власник крупного бізнесу, аби займатися такою благодійністю. Тоді – звідки гроші? Чому досі купа антикорупційних інституцій і громадських утворень не дали відповіді на це питання?

Чи одесит Гончаренко зрозумів, що ідеї його фракції не зможуть забезпечити йому у ріднму місті необхідну електоральну підтримку і пішов обробляти Кропивницький, україномовніший і патріотичніший? Тоді чому канал – російською? І вашим, і нашим? Такі пристосуванці, як Олексій Гончаренко навряд чи викликають повну довіру, їхній час у політиці мав би вже закінчитись. Але, ясна річ, вони усіма силами намагаються його продовжити. У тому числі і за рахунок слави і звитяги нашого третього полку.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail