За місяць оренди Татаров платить піврічну зарплату вчителя

Наш сумнозвісний земляк Олег Татаров, нині заступник глави офісу президента, який є неформальним куратором всієі правоохоронної системи, знову став фігурантом медійного скандалу. Журналіст «УП» Михайло Ткач посеред жовтня цього року зустрів його в урядовому кварталі в товаристві заступника голови Національної поліції України Дмитра Тишлека. 

За десять днів після цієї зустрічі, свідком якої стала «УП», журналісти Бігус.інфо опублікували гучне розслідування про заступника голови Нацполіції Тишлека, російський паспорт дружини і його зв'язки з криміналітетом. Нині в Нацполіції триває щодо цього розслідування.

Тишлек може бути пов'язаний із криміналітетом, оскільки мешкає в будинку бізнесмена Віталія Нечипоренка, співвласника компанії "Еліт-Лото" разом із російським кримінальним авторитетом на прізвисько "Полузвєрь". І в той же час, за даними журналістів, Нечипоренко не має офіційних статків на придбання такого дорогого маєтку.

"Українській правді" вдалося встановити, що окремої уваги заслуговує не лише маєток, де мешкає Тишлек, а й місце проживання самого Олега Татарова. Оскільки заступник керівника ОП теж живе в маєтку, який йому не належить. 

«УП» виявила, що Нечипоренко придбав маєток у селищі Козин всього за два мільйони гривень. Ця сума здається немалою, але, як зауважив Михайло Ткач, тільки земля у цьому суперелітному селищі коштує дорожче. Маєток за таку ціну Нечипоренко придбав у родини Мегакян, яка має комерційні зв’язки із підприємцями Ростам’янами, один з яких свого часу переписав на себе елітну нерухомість Януковича. Цікаво те, що практично відразу після придбання маєтку у Козині Володимир Нечипоренко здав його у оренду …Олегу Татарову. У розмові із журналістом він зазначив, що той сплачує за це 75 тисяч гривень на місяць.

Ніби все законно, і, як кажуть, красиво жити не заборониш. Але при владі не повинні бути люди, які мають сумнівні зв’язки і сплачують за оренду розкішної нерухомості стільки, скільки український інтелігент отримує за пів року роботи.

Світлана Орел, за матеріалами «УП»


Надрукувати   E-mail