Захарченко подавав, Янукович підписував, Татаров отримав…

Наш високоставлений земляк, заступник керівника офісу президента Олег Татаров у розпал Революції гідності отримав звання "Заслужений юрист України" від Віктора Януковича за особистим поданням на той час міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Татарова нагородили "за впровадження в життя рішень президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів, спрямовуючи зусилля підлеглих працівників на посилення боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку в державі". На момент нагородження Татаров був заступником керівника головного слідчого управління МВС. Журналісти відзначають, що він регулярно публічно коментував події на Майдані, розповсюджуючи звинувачення на адресу активістів. Татаров був публічною особою з боку міліції, на брифінгах повідомляв про затримання учасників протесту та висував їм ультиматуми.

Захарченко у своєму поданні від 16 грудня 2013 року писав, що Татаров заслуговує на таке звання за "вагомий внесок у справу розбудови правової держави, боротьбу зі злочинністю, умілу організацію роботи підрозділів внутрішніх справ із забезпечення захисту прав і свобод громадян, правопорядку". Звання "Заслуженого юриста" Татаров отримав указом Віктора Януковича від 22 січня 2014 року. 

"Схеми" звернулися до заступника керівника Офісу президента по коментар з цього приводу. У серпні 2020 року президент Володимир Зеленський призначив Татарова заступником керівника офісу президента України, який відповідає за правоохоронний напрямок.

За матеріалами «УП»


Надрукувати   E-mail