Ярмарок торбохватства?

Кожна комунальна служба намагається рівнятися на Нафтогаз, який першим почав дробити платежі на частини і підвищувати в сумі оплату за свої послуги. Якщо називати речі своїми іменами – це звичайнісіньке торбохватство, або грабіж населення. Беззахисного перед можливостями монополіста, який завдяки корупційній складовій забезпечував необхідні рішення на провладному та судовому рівнях. Антимонопольний комітет у нас завжди цього монополіста підтримував, а ми з вами, поминаючи добірними матюками всіх причетних до звільнення наших кишень від грошей, мовчки платили.

Не лишилися непричетними до ярмарки торбохватства і наші місцеві кропивницькі тепловики. Директор КП «Теплоенергетик» КМР Олександр Чельник підписав наказ №17, яким з 01.03.2022 року встановлена плата за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента в розмірі 35,19 грн. Але цього їм здалося мало, і цей тариф двічі підвищувався (36,88 грн з 01.08.2022 р. та 38,07 грн з 01.11.2022 р.). Тобто: з 01.03.2022 р. всі, хто ще не відмовився від послуг цих грабіжників, зобов’язані до суми оплати за опалення додавати ще й суму за абонентське обслуговування.

Оцініть цинізм тепловиків і депутатів міської ради, які проголосували за цю плату: 24.02.2022 р. в країні починається кривава війна, розв’язана кремлівським загарбником, а комунальники разом з місцевими депутатами 28.02.222 р., через 4 дні після початку війни, поліпшують життя своїх земляків шляхом ухвалення рішення про стягнення з них додаткової плати! І двічі цей тариф під час війни підвищують!

Власне, на цьому у мене вся цензурна лексика на їх адресу закінчилася…

Віктор Делюрман

Від редакції: Якщо тепловики мають що сказати з цього приводу – просимо до слова. Ел. адреса:


Надрукувати   E-mail