«Ірино Мартинова, ви отримували хабар за дозвіл будувати готель біля Котячого Ока?»

Громадськість Кропивницького сколихнуло повідомлення про те, що в Лісопарковій біля ставка Котяче Око дозволено будівництво готелю. Адже будова фактично знищить цей куточок живої природи.

Останнє фото ясена…

Ця земельна ділянка площею 0,3000 га (кадастровий №3510100000:06:047:0246) була передана у приватну власність ще у 2010 році. Тобто, це зробила попередня влада. Екоактивістка Надія Паливода пише у ФБ: «Як стверджують неперевірені джерела, перший власник цієї земельної ділянки помер від ковіду, після цього вона опинилася у розпорядженні ТОВ Грін-Готель. А ось що робить нинішня влада – під Новий рік (30 грудня 2020 року) видає дозвіл на те, щоб посеред лісу у ямі, на дні якої тече струмок із Котячого Ока, будувати готель. Так і кажуть: місце ідеальне. Скажіть, Ірино Мартинова, начальник управління містобудування та архітектури, вам за це рішення занесли?»

А чи є у ТОВ "Грін-Готель" оцінка впливу такого будівництва на довкілля? Адже купа законів забороняє це робити. Надія Паливода пише: «Щоб ви розуміли, всю цю ділянку, яка знаходиться в болотній ямі, доведеться засипати, а річечку, яка витікає з Котячого Ока, знищити, А для цього спочатку треба буде знищити саме Котяче Око, висушити його. Ми підготували звернення до міського голови Андрія Райковича, в якому оскаржуємо таке рішення управління архітектури і вимагаємо його скасувати”.

Але в.о. начальника управління архітектори Кропивницької міської ради Ірина Мартинова вважає інакше. Вона коментує так: «Це рекреаційна зона, але в рекреаційній зоні будівництво готелів можливе. А житло – ні».

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail