Костенко залишається при посаді. Мосін її хвалить

Триває суд щодо звинувачення начальниці управління освіти Кропивницького Лариси Костенко та колишньої бухгалтерки цієї інституції у зловживанні службовим становищем.

Голка залишається в яйці?

4 квітня, відбулося перше судове засідання.

Відбулось, а фактично не відбулось. Ларисі Костенко для захисту виявились потрібні аж двоє захисників. І одна з адвокаток – Наталя Сюр, не встигла прибути на засідання, тож розгляду по суті не було.

Представниця сторони обвинувачення прокурорка Маргарита Коваль вважає, що це навмисне затягування справи. Вона подала клопотання про відсторонення Лариси Костенко від посади на час судового розгляду. Адже, сама логіка підказує: обвинувачена у злочині, пов’язаним зі службовою діяльністю, має бути відсторонена від посади.

Одна з адвокаток начальниці управління освіти Вікторія Завгородня клопотала про долучення до справи позитивних характеристик від різних осіб щодо підзахисної. І тут – несподіванка! Серед тих, хто дав позитивні характеристики Ларисі Костенко – заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін. Парадокс у тому, що власне Кропивницька міська рада виступає у цій справі постраждалою стороною. 

Суддя Світлана Льон у задоволенні клопотання щодо відсторонення від посади обвинуваченої Лариси Костенко відмовила.


Надрукувати   E-mail