Медики швидкої обурені

У Кропивницькому і ще у кількох містах України 1 травня відбулися своєрідні акції протестів медиків. Уже не один день із високих трибун та всеукраїнських ЗМІ лунає інформація про чималі доплати медичним працівникам, які знаходяться на передньому краї боротьби з вірусом. Але досі усе це залишається голою декларацією.

Розповідає лікар щвидкої допомоги м. Кропивницький Любов Григораш:

– Ми не тільки не одержали 300 відсотків зарплати, а навіть та, звичайна, яка належить нам за квітень, повністю не виплачена. Зараз через карантин ми не маємо права проводити масові зібрання чи навіть збори. Тож, ми вийшли на подвір’я лікарні, поставали біля своїх машин, включили на кілька хвилин сирени. Ми підготували звернення до влади і чекаємо відповіді.

Наші працівники почувають себе незахищеними. Двоє наших колег померли: лікар, який у швидкій пропрацював майже 40 років. 30 березня він ще був на чергування, а 2 квітня його вже поховали. Наскільки я знаю, жодноїх допомоги його родина не отримала. Жінка-фельдшер, теж дуже досвідчена й порядна, вона гранично уважно завжди ставилась до хворих. Можливо, тому й отримала зараження.

Ми чекаємо реакції влади на наш протест.


Надрукувати   E-mail